Atribuită Cumpărare directă

Geanta notebook Serioux, SNC-EL156, 15.6" - 6 buc Licenta retail Microsoft Office 2019 Home and Business 32-bit/x64 Romanian Medialess, cod: T5D-03213 - 6 buc Produsele care au mentiunea original, OEM nu pot fi inlocuite cu produse compatibile fabricate de terti sau refurbișate. Termen maxim de livrare 14 zile.

Număr anunț
DA25304489
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
Cod CPV
48960000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.156 RON
Valoare atribuită
6.156 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.156 RON

din 6.156 RON estimat