Atribuită Cumpărare directă

numar de ore de stationare pe flux tehnologic estimat pentru 284 de zile; maxim 3 ore/zi. Contract pana la 31.12.2020, include si perioada de prelungire (01.01.2021-30.04.2021 conform art.165 alin(1) din HG395/2016

Număr anunț
DA25313031
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
Furnizor / câștigător
NIRV CO TRANS SRL (CUI 12609954)
Cod CPV
60183000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.484 RON
Valoare atribuită
14.484 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.484 RON

din 14.484 RON estimat