Atribuită Cumpărare directă

CIF CR.ORGINAL 5L BU 1 SANO FLOOR FRESH HOME LUX BU 2 SANO GREEN ODORIZ.WC 150G BU 4 FIORE H.IG.ALBA 24RL PG 4 FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST BU 5 BRILLIANT H.COP. A4 70GR/ CU 6

Număr anunț
DA25319608
Autoritate contractantă
COMUNA TELIU (CUI 4688710)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550,20 RON
Valoare atribuită
550,20 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550,20 RON

din 550,20 RON estimat