Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE SANITARE

Număr anunț
DA25297752
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN SALVAMONT VRANCEA (CUI 27027091)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700,70 RON
Valoare atribuită
1.700,70 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700,70 RON

din 1.700,70 RON estimat