Atribuită
Cumpărare directă
SONDA DUFOUR CH 20 = 10 BUC.; SONDA DUFOUR CH 22 = 10 BUC.; SONDA DELINOTTE SILICON 3 CAI CH 18 BALON 18 ML = 10 BUC.;SONDA DELINOTTE SILICON 3 CAI CH 20 BALON 18 ML = 10 BUC.; SONDA DELINOTTE SILICON 3 CAI CH 22 BALON 18 ML = 20 BUC.; SONDA DELINOTTE SILICON 3 CAI CH 24 BALON 18 ML = 20 BUC.;
- Număr anunț
- DA25333608
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
- Cod CPV
- 33181500-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.600 RON
- Valoare atribuită
- 5.600 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.