Atribuită Cumpărare directă

CILINDRU ANTIBALANS,SET FURCI INCARCARE BULDOEXCAVATOR,CUPLA RAPIDA BRAT SPATE BULDOEXCAVATOR, CIOCAN HIDRAULIC PT BULDOEXCAVATOR.

Număr anunț
DA25319765
Autoritate contractantă
ORASUL PETRILA (CUI 4375097)
Furnizor / câștigător
FURNIZORUL MEU SRL (CUI 27602920)
Cod CPV
43200000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.276 RON
Valoare atribuită
26.276 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.276 RON

din 26.276 RON estimat