Atribuită Cumpărare directă

Comuna Sanpetru Mare, din Judetul Timis, prin intermediul aparatului propriu al primarului, intentioneaza sa contracteze servicii de dirigentie de santier pentru toate lucrarile care se vor desfasura pe parcursul anului 2020, pe raza Comunei Sanpetru Mare. Alaturat atasam caietul de sarcini cu cerintele impuse de catre autoritatea contractanta. Va rugam sa va actualizati pretul produsului de catalog conform acestora. Va multumim!

Număr anunț
DA25314813
Autoritate contractantă
COMUNA SANPETRU MARE (PRIMARIA SANPETRU MARE) (CUI 4483862)
Furnizor / câștigător
GLAMAN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 42205435)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat