Atribuită
Cumpărare directă
Uscator de aer cu ciclu frigorific CECCATO EDC CDX6: • Uscator aer conform standard ISO 7183 si Cangi Pneurop PN8NTC2 • Presiunea maxima: 16 bar Presiunea de lucru: 7 bar Temperatura de lucru: 35 °C Temperatura mediului ambiant: 25 °C Debit: 600 l/min Punctul de roua: +3 °C +/- 1 Putere motor: 164 W Tensiune alimentare V/Hz/Ph : 230/50/1 Dimensiuni L x l x H: 350x500x450 mm Greutate: 19 kg • Funcționarea uscătorului CDX este monitorizata de controlerul electronic PDP care indica toate informațiile relevante: - Detalii tehnice: • statusul uscătorului, statusul ventilatorului, indicator punct de rouă - Afișaj alarmă: • alarmă cu privire la punctul de rouă daca este mai mic sau mai mare si avertizare service • Este echipat cu un descarcator capacitiv inteligent pentru scurgerea condensului, folosind senzori electronici, fără a se pierde aer comprimat. • Gaz refrigerent ecologic
- Număr anunț
- DA25314324
- Autoritate contractantă
- S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
- Furnizor / câștigător
- BASSMENT EVENTS SRL (CUI 31062321)
- Cod CPV
- 42123400-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.300 RON
- Valoare atribuită
- 5.300 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.