Atribuită
Cumpărare directă
1. Cod: 125040296 Denumire: Camera foto Canon EOS 4000D Aparat Foto DSLR 18MP CMOS FullHD Kit cu Obiectiv EF-S 18- 55 F/3.5-5.6 III Negru Furnizor: Local Termen de livrare: 1 - 2 saptamani 1 bucata Pret: 1,575.63 RON fara TVA 2. Denumire: Adaptor montura T2 la Canon EOS-Mount Furnizor: Local Termen de livrare: 1 - 2 saptamani 1 bucata Pret: 150.20 RON fara TVA 3. Cod: M-173 Adaptor camera M-173 Optika pentru microscoape Furnizor: Optika Termen de livrare: 3 - 4 saptamani 1 bucata Pret: 922.20 RON fara TVA pt FIA
- Număr anunț
- DA25281831
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.648,03 RON
- Valoare atribuită
- 2.648,03 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.