Atribuită
Cumpărare directă
Sistem pentru perfuzat solutii, cu canula pentru introducerea în flacon din metal cu orificiu tip pencil point, prevazuta cu capacel de protectie, •Sistem de aerisire manual cu filtru antibacterian de 15microni prevazut cu canula pentru introducerea în flacon din metal cu orificiu tip pencil point •cu camera de picurare de 40ml, prevazuta cu filtru antibacterian de 15microni in partea inferioara si cu varf formator de picaturi dispus central (20picaturi˜1ml), din material semirigid, transparent •tubul de perfuzie este din material flexibil cu tendinta redusa de cudare, lungime totala de 150 cm •dispozitiv de reglare fina a debitului •conector luer-lock ce evita deconectarea accidentala, adaptabil oricarui tip de caterer venos periferic •ac suplimentar 21G 1 1/2 cu capac protector •produs steril •ambalaj individual in blister, ambalajul este marcat conform Medical Device Directive (numele produsului, descriere, cod, valabilitate, lot, mod de sterilizare, lungime, calibrare picatura etc)
- Număr anunț
- DA25320902
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33194120-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.440 RON
- Valoare atribuită
- 1.440 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.