Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta nr nr.: 1206241.8 / 16.03.2020

Număr anunț
DA25318840
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 13808750)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.831,71 RON
Valoare atribuită
3.831,71 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.831,71 RON

din 3.831,71 RON estimat