Atribuită Cumpărare directă

baton ciocolata AUTENTIC ROM, 30 g; ciocolata dietetica 90 g (sa nu fie cu alune); esenta de rom, 25 ml - 50 buc; esenta de vanilie, 25 ml - 50 buc; napolitane JOE, 40 g; rosii decojite

Număr anunț
DA25323777
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
ROMCONSTANT IMPEX GHEORGHE STEFANICA S.R.L. (CUI 5351487)
Cod CPV
15842220-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.293 RON
Valoare atribuită
2.293 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.293 RON

din 2.293 RON estimat