Atribuită
Cumpărare directă
Videoproiector VIEWSONIC 250 LUMENS/M1 VIEWSONIC Light output 250 Lumen | Native resolution 854x480 | Contrast 120000:1 | 1xHDMI | 3xAudio-Out | 1xUSB 2.0 | 1xUSB type C | 1xMicroSD Card Slot | Speakers | Memory Card Type Micro SD | Lamp life 30000 hours | Included Accessories Power Cord : 1,Remote Control : 1,QSG : 1,USB-C Cable : 1 (1m) | Dimensions 146 x 126 x 40mm. Termen de garantie: 24 de luni. Termen de livrare: 3 zile. Beneficiar: Directia Patrimoniu Cultural Universitar, Ana-Maria Stan. Responsabil achizitie: Simona Muntean.
- Număr anunț
- DA25305683
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 38652120-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.265 RON
- Valoare atribuită
- 1.265 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.