Atribuită Cumpărare directă

Servicii de date mobile – trafic de date naționale nelimitat la viteza 4 G (42 simuri cu modem inclus), conform caietului de sarcini atașat si ofertei dumneavoastra. Se va incheia un contract de servicii cu durata de 10 luni, respectiv pana la 31.12.2020, cu posibilitatea de prelungire conform prevederilor legale in vigoare. Cantitatea reprezinta numarul de luni pentru care se va incheia contractul.

Număr anunț
DA25331066
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 6 (CUI 12380248)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
72318000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61.225,50 RON
Valoare atribuită
61.225,50 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61.225,50 RON

din 61.225,50 RON estimat