Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de Servicii de asigurare răspundere civilă faţă de terţi - evenimente neprevazute in spatiile verzi ale municipiului. Acest contract trebuie să acopere acordarea de despăgubiri pentru: - calamitati naturale din care pot rezulta arbori cazuti, acestia fiind in prealabil avizati pentru doborare/toaletare de catre SC Servicii de Gospodarire Urbana Ploiesti SRL, dar care nu au putut fi executati pana la momentul respectiv; - evenimente neprevazute in spatiile verzi ale municipiului, in cazul prejudicierii directe cauzate terţilor prin vătămare corporală, deces, avariere sau distrugere de bunuri din culpa instituţiei, in urma lucrarilor executate de catre angajatii din spatii verzi si a celor din echipa de taieri arbori. Riscurile si sumele asigurate/persoana asigurata sunt urmatoarele: Limita răspunderii pe perioada asigurată min 450.000 lei; Limita răspunderii pe eveniment min 60.000 lei; Limită pentru deces\persoană\eveniment min 25.000 lei; Limită pentru invaliditate permanentă\persoană\eveniment min 25.000 lei; Daune materiale (autovehicule, cladiri) min 10.000 lei; Spitalizare ca urmare a unui accident: suma asigurata min. 100 ron/zi X90 zile; Cheltuieli de judecata min 10.000 lei. Prima de asigurare este de 6.000 ron. Valabilitatea politei de asigurare este de 12 luni. Plata se va realiza in 2 rate.

Număr anunț
DA25333539
Autoritate contractantă
SERVICII DE GOSPODARIRE URBANA PLOIESTI S.R.L. (CUI 27449967)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat