Atribuită
Cumpărare directă
1.Consultanta cu privire la interpretarea si aplicarea legislatiei achizitiilor publice;2.Consultanta privind elaborarea/actualizarea Strategiei anuale de achizitii publice si a PAAP pentru anul urmator;3. Consultanta privind aplicarea procedurilor de achizitie publica;4.Consultanta privind realizarea achizitiilor directe;5.Consiliere privind utilizarea SEAP;6.Consultanta privind intocmirea dosarelor de achizitie publica;7.Informarea cu privire la modificarile legislative aparute in domeniul achizitiilor publice Pretul contine TVA. Firma este neplatitoare de TVA
- Număr anunț
- DA25292411
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
- Furnizor / câștigător
- STOICA GHE. VIRGIL (CUI 40412302)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.