Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE PRODUSE: CORNIER ALUMINIU 25X25X2 M 12,00; OPRITOR USA OC BUC 10,00; PACHET VOP.LAV.ECOPLAST 15L +AM 3L PROMO BUC 2,00; GHIVECI FLORI HOBBY FI45 4366 (12106) BUC 5,00; TAVA GHIVECI HOBBY FI45 4373 (12906) BUC 5,00; GHIVECI FLORI HOBBY D20CM 4361 (12101) BUC 20,00: TAVA GHIVECI HOBBY FI20 4368 (12901) BUC 20,00; GHIVECI ORHIDEE 16.3 CM TRANSPARENT BUC 15,00; FARFURIE GHIVECI ORHIDEE 16.3 TRANSP BUC 15,00; PAMANT PENTRU MUSCATE SI FL BALCON 50L BUC 4,00 m
- Număr anunț
- DA25299135
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 754,55 RON
- Valoare atribuită
- 754,55 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.