Atribuită Cumpărare directă

SACI TRANSPORT CADAVRE, cel mai mic pret de pe SICAP SACI TRANSPORT CADAVRE, DIN POLIETILENA, CU FERMOAR DE INCHIDERE LA MIJLOC SI MANERE PENTRU TRANSPORT CADAVRU

Număr anunț
DA25336270
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
Furnizor / câștigător
OVAMED EXPERT S.R.L. (CUI 42113617)
Cod CPV
33973000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.325 RON
Valoare atribuită
10.325 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.325 RON

din 10.325 RON estimat