Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza lucrari de constructii de posturi de transformare pentru lucrarea "Inchidere bucla 20kV intre LEA 20 kV Juc-Valcele si LEA 20 kV Apahida realizare PTAb 20/0,4kV 630kVA si injectie de putere"- PTZ Spalatoria de vagoane Dezmir, conform ofertei transmise pentru anunt de publicitate ADV1131495.
- Număr anunț
- DA25314535
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI 14476722)
- Furnizor / câștigător
- MDP ELECTRIC S.R.L. (CUI 36010269)
- Cod CPV
- 45232220-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.882,85 RON
- Valoare atribuită
- 36.882,85 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.