Atribuită
Cumpărare directă
PARCHET FP170 8MM CL 31 CORDOBA OAK 20 PAC PLINTA SMART FLEX 537 STEJ.BOIER2,5M 20 BUC COLT INT PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/SET 8 SET COLT EXT PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/SET 8 SET IMBINARE PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/SET 10 SET CAPETE S/D PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/S 2 SET ELEM. LEG. VKP 53.22 WENGE BOSA 4/S 3 SET COLTAR INT. VKP 53.22 WENGE BOSA 4/S 3 SET COLTAR EXT. VKP 53.22 WENGE BOSA 2/S 2 SET DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN BANDA MASCARE 50M X 50MM TESA KREPP 2 BUC
- Număr anunț
- DA25340928
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 02213 (CUI 4331236)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44112240-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.468 RON
- Valoare atribuită
- 1.468 RON
- Data publicării
- 21.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.