Atribuită
Cumpărare directă
Aparat de ventilatie pentru transport Oxylog 3000 Plus cu urmatoarea configuratie: 1 Ventilator transport tip Oxylog 3000 Plus 2 1 Optiune moduri ventilatie PS + NIV 3 1 moduri de ventilatie VC-CMV, VC-AC, VC-SIMV, SpnCPAP, and PC-BIPAP/ PC-SIMV+ 4 1 Furtun spiralat 3m 5 1 Cadru transport tip Carrying System 6 1 Furtun pacient reutilizabil 1,5 m 7 1 Alimentator 220V Oxylog 3000 plus 8 1 Baterie Li-Ion 9 1 Reductor presiune tip Alduk 3 10 1 Optiune Autoflow 11 1 Optiune monitorizare CO2 Garantie : 24 luni de la data instalarii. Montajul produselor, punerea in functiune, instructajul si remedierea eventualelor defectiuni in perioada garantiei vor fi realizate gratuit de catre firma Drager Medical Romania. In perioada postgarantie firma va asigura contra cost service si piese de schimb minimum 8 ani de la data livrarii.
- Număr anunț
- DA25333190
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.