Atribuită
Cumpărare directă
Echipament multifunctional -putere motor 1.03 CP/7500 rpm, motor in 2 timpi, carburant: amestec de benzina cu ulei 2T , ambreiaj centrifugal, carburator cu diafragma, fltru de aer din spuma poliuretanica, capacitate rezervor motor: 0.5 L, cu accesorii include in pret : cositoare, foarfeca, ferastrau cu lant.Pretul estimat este unitar si nu include TVA.
- Număr anunț
- DA25331475
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- COMFOREX IMPEX SRL (CUI 10294531)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.352,94 RON
- Valoare atribuită
- 3.352,94 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.