Atribuită Cumpărare directă

Freza pamant 80 cm, cu constructie robusta si fiabila si un capac reglabil.Pretul estimat este unitar si nu include TVA.

Număr anunț
DA25331605
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
COMFOREX IMPEX SRL (CUI 10294531)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.478,99 RON
Valoare atribuită
2.478,99 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.478,99 RON

din 2.478,99 RON estimat