Atribuită
Cumpărare directă
1 6046-0137 GRESIE NORWAY 450X450 NOCE (1.42MP-CUT) #5945005070526 buc 16 37.8151 2 GRESIE 8978 CANELLA GREY 15.5X60.5 (1.03MP-CUT) #3800745897814 buc 20 46.2101 3 6064-0101 GRESIE P.CANADA 600X200 ALB (1.32MP-CUT) #5945005072490 #5945005075385 buc 3 50 4 PARCHET 3572 AMAZONE NXCLIC 10MM(1.3MP-CUT) #4032271181337 buc 14 64.4538 5 GHIVECI DECO 2.5L SHADE #4840952005915 buc 4 7.1429 6 PLINTA MDF 60X2500MM PIN OLIVE M6060 #5949098000927 buc 6 10.084 7 SILICON SANITAR TRANS.80ML ZWALUW #2000000270005 #5948966013571 buc 1 8.3193 8 SET CHEI HEX.ALL-P8M PE INEL 8BUC #7501206643501 buc 1 3.7815
- Număr anunț
- DA25335680
- Autoritate contractantă
- COMUNA RICIU (CUI 4375941)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.682,77 RON
- Valoare atribuită
- 2.682,77 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.