Atribuită
Cumpărare directă
ATENTIE - TREBUIE SA SE RESPECTE URMATOARELE CONDITII: Masti de potectie pentru reducerea riscului transmiterii infectiei cu COVID-19, pentru domeniul medical, de unica folosinta.. Specificatii tehnice Masti de protectie: - din material netesut; - in 3 pliuri cu intaritura la partea superioara, cubride de prindere; - antialergice; - modalitate de prindere cu sireturi sau elastic; - ambalare: ambalaj individual care sa pastreze integritatea dispozitivului in momentul extragerii din ambalaj pentru folosire - marcare, etichetare: denumire - tip, dimensiune, adresa producator, data fabricatiei, nr.lot, mod de utilizare, termen de valabilitate, cod produs, marcaj CE. NOTA: pentru situatii cu risc epidemiologic ridicat, masca trebuie sa asigure protectie respiratorie pentru minim 94% din particulele cu marime mai mica de 0.5 microni, conform EN 149/2001 sau echivalent Manusi de unica folosinta: 15 cutii ( 100 buc/ cutie) - Marimea L, cu urmatoarele caracteristici tehnice: - material non-alergic la contactul cu pielea - nepudrate - nesterile - sa permita introducerea si alunecarea cu usurinta a mainii in interiorul manusilor - forma de ambalare: cel putin 100 de buc / cutie - marcaj CE - de unica folosinta - Se va emite un document care sa ateste caracteristicile tehnice.
- Număr anunț
- DA25337219
- Autoritate contractantă
- GARDA FORESTIERA SUCEAVA (CUI 16376339)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.533,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.533,45 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.