Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta lunare pentru sisteme antiefractie si supraveghere video (maxim 7antiefractie si maxim 5 sistemem video cu 72 de camere de supraveghere)

Număr anunț
DA25343208
Autoritate contractantă
Administratia Fondului Imobiliar (CUI 5110730)
Furnizor / câștigător
GEDAS ELECTRONIC SRL (CUI 30743589)
Cod CPV
50610000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.870 RON
Valoare atribuită
3.870 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.870 RON

din 3.870 RON estimat