Atribuită Cumpărare directă

1. drisca cauciuc 1 buc 2. spaclu 100, 1 buc 3. valvex robinet 1/2x3/8, 1 buc 4. tangit 20x160m, 1 buc 5. lavabil spor 15l, 1 buc 6. trafalet 25cm, 2 buc 7. autofiletant 3.5x55pm, 500 buc

Număr anunț
DA25300925
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
SIRFA CON SRL (CUI 14493278)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
274,54 RON
Valoare atribuită
274,54 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

274,54 RON

din 274,54 RON estimat