Atribuită Cumpărare directă

KIT TASTATURA +MOUSE A4TECH WIRELESS V-TRACK

Număr anunț
DA25329065
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
UNITECH COMPUTER SRL (CUI 13805410)
Cod CPV
30237300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
315,12 RON
Valoare atribuită
315,12 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

315,12 RON

din 315,12 RON estimat