Atribuită
Cumpărare directă
Mop microfibra 40 cm cu buzunare , culoare alb cu etichete pe spatele mopului de diferite culori (rosu, albastru, verde, galben) pentru identificarea codului de culoare pentru diferite zone. Suport din polyester și sistem de cod de culori. Când este uscat genereaza încărcare electrostatica pe podea, strangand tot praful. Atunci când este utilizat umed vigoarea aspiratorului capilar strange murdăria și soluțiile. Ideal pentru o curatare profesionala si eficienta a pardoselilor, pereților și tavanelor. Recomandat pentru suprafețe netede cu grad de murdărie mediu-scăzut. Pentru a fi utilizate cu cadre de dezinfecție umede. Dimensiune: 40x11 cm Material: microfibra Culoare: Albastru, rosu Mentenanta: -Spalare la 90 ⁰ C -Recomandate minim 400-600 spalari
- Număr anunț
- DA25333320
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
- Cod CPV
- 39224300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.160 RON
- Valoare atribuită
- 1.160 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.