Atribuită
Cumpărare directă
Prestari servicvicii de transport masa lemnoasa in baza avizului de insotire a masei lemnoase cu autospeciala cu incarcare-descarcare. Pretul include operator, carburant si incarcare-descarcarePrestari servicvicii de transport masa lemnoasa in baza avizului de insotire a masei lemnoase cu autospeciala cu incarcare-descarcare. Pretul include operator, carburant si incarcare-descarcare.
- Număr anunț
- DA25333074
- Autoritate contractantă
- Unitatea de Asistenta Medico Sociala (CUI 18710558)
- Furnizor / câștigător
- BESATRANS PRUND SRL (CUI 29515420)
- Cod CPV
- 60112000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.760 RON
- Valoare atribuită
- 2.760 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.