Atribuită
Cumpărare directă
Alesis Sample Pad tobe electronice 4 pad-uri sensibile la velocitate o intrare pentru toba mare sau switch pedal contine o librarie cu cele mai cautate sunete slot card SD pentru adaugare de sound-uri iesire MIDI pentru a putea fi folosit ca si controller pentru alte module de sunet sau software
- Număr anunț
- DA25296474
- Autoritate contractantă
- TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET "GONG" SIBIU (CUI 4582963)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37316000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 486,55 RON
- Valoare atribuită
- 486,55 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.