Atribuită
Cumpărare directă
AGRAFE DE BIROU BUC 4.000 0.8403 FOLIE DE PROTECTIE A4 BUC 2.000 7.5630 PLIC C6 BUC 20.000 0.0840 DOSAR SINA BUC 10.000 0.4034 REGISTRU 100FILE AR BUC 3.000 6.3025 REGISTRU 100FILE DR BUC 2.000 6.3025 CORECTOR TIP PIX BUC 3.000 2.9412 PIX ALBASTRU BUC 10.000 0.8403 INDIGO BUC 50.000 0.2521 TUS STAMPILA BUC 1.000 1.5966
- Număr anunț
- DA25331719
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Aiud (CUI 4331066)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA PAPER SRL (CUI 15159862)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 87,15 RON
- Valoare atribuită
- 87,15 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.