Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produs: Pompa centrifuga EW-72010-15, 3.1 GPM/6.8 ft, 220V, cod produs 72010-15,furnizor Cole Parmer, Statele Unite. Pompa centrifuga EW-72010-25, 5 GPM/11.1 ft, 220V, cod produs 72010-25, furnizor Cole Parmer, Statele Unite Pompa centrifuga EW-72010-35, 8.2 GPM/14.1 ft, 220V, cod produs 72010-35, furnizor Cole Parmer, Statele Unite Pompa centrifuga EW-72010-55, 13.7 GPM/21.3 ft, 220V, cod produs 72010-55, furnizor Cole Parmer, Statele Unite. Termen livrare : maxim 4 saptamani de la data semnarii contractului de furnizare de ambele parti Garantie: 12 luni Beneficiar: Facultatea de Chimie si Inginerie Chimica, prof. Ilea Responsabil Achizitie: Catalin Petcu Responsabilitatile, drepturile si obligatiile celor doua parti se vor detalia intr-un contract de furnizare.
- Număr anunț
- DA25305735
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 42122430-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.804,90 RON
- Valoare atribuită
- 26.804,90 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.