Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intocmire Studiu de fezabilitate obiectiv de investitie EXTINDERE ILUMINAT PUBLIC IN COMUNA BALENI SOS.BUCURESTI-TARGOVISTE , JUDETUL DAMBOVITA .Se vor monta corpuri de iluminat cu led 54W -96buc cu toate accesoriile incluse , montarea a 3km de cablu in vederea alimentarii lampilor cu led , inlocuire a 10 stalpi de iluminat din lemn cu 10 stalpi din beton.Se vor prezenta pe adresa de email :primaria_baleni@yahoo.com :certificat constatator emis de ONRC , autorizatii eliberate de ANRE , studiile personalului calificat care vor lucra la acest obiectiv.Documentele vor fi transmise pe adresa de email pana la data 23.03.2020 orele 16.
- Număr anunț
- DA25341676
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
- Furnizor / câștigător
- SICAL S.R.L. (CUI 17365460)
- Cod CPV
- 71241000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.