Atribuită Cumpărare directă

Pachet tuburi colorimetrice compus din : 1 cutie formaldehida 0,2/a cod 6733081, 1 cutie formaldehida 2/a cod 8101751, 2 cutii acid clorhidric 0,2/a cod 8103481. O cutie are 10 tuburi colorimetrice.

Număr anunț
DA25383825
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
Furnizor / câștigător
ROMOFFICE GRUP SRL (CUI 15808056)
Cod CPV
38431100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.261 RON
Valoare atribuită
1.261 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.261 RON

din 1.261 RON estimat