Atribuită Cumpărare directă

Canula traheostoma pediatrica cu balonas conic tip TaperGuard volum mic, presiune mica), 3.5PCF - 5 buc; 4.0PCF - 10 buc; 5.0PCF- 5 buc; 5.5PCF)- 7 buc. Ambalaj individual, steril. Nu contine DECP.

Număr anunț
DA25394615
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.375 RON
Valoare atribuită
3.375 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.375 RON

din 3.375 RON estimat