Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale - 18 01 03* - deseuri periculoase. Pretul include colectarea deseurilor periculoare de 2 ori pe saptamana. Cantitatea estimata pe luna este de 1000 kg, iar facturarea se va face pe cantitatea colectata.
- Număr anunț
- DA25405209
- Autoritate contractantă
- Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524400-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.360 RON
- Valoare atribuită
- 7.360 RON
- Data publicării
- 31.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.