Atribuită Cumpărare directă

odorizant = 4 buc, detergent= 4 buc, deck wc= 4 buc, promax gresie= 10 buc, pulverizator 0,5= 10 buc, coada mop = 10 buc, mop 250 g=10 buc, cif= 5 buc, promax geam= 10 buc

Număr anunț
DA25368516
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
430,34 RON
Valoare atribuită
430,34 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

430,34 RON

din 430,34 RON estimat