Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE BARIERA NICE SIGNO,BRAT TUBULAR 6ML,SUPORT BRAT

Număr anunț
DA25369423
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
Furnizor / câștigător
NAST-CHRIS S.R.L. (CUI 6927589)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.224 RON
Valoare atribuită
2.224 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.224 RON

din 2.224 RON estimat