Atribuită
Cumpărare directă
Coli de hârtie, Dimensiune A1 Agrafe de hârtie, Dimensiune medie Bandă adezivă – Scotch, Dim. 48 mm (scotch lat) Bandă adezivă – Scotch, Dim. 12 mm Rolă etichete autoadezive, 1000/rolă , dim. Eticheta 58/43 mm Marcker permanent negru cu vârful subțire Text marker de culoare roz Calculator de birou, 14 digit cu ecran rabatabil Perforator Metalic Negru Capacitate 30 Coli Foarfecă, Dimensiune 200 mm Hârtie xerox
- Număr anunț
- DA25344558
- Autoritate contractantă
- SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
- Furnizor / câștigător
- ARION SRL (CUI 1616816)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 357,14 RON
- Valoare atribuită
- 357,14 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.