Atribuită Cumpărare directă

ECUSON ORIZONTAL 102*91MM CU CLIPS SI SNUR TEXTIL DELI. Termen de livrare: max 30.03.2020. Produsele vor fi insotite de certificate garantie/calitate/fisa tehnica a produsului de la producator/declaratie de conformitate

Număr anunț
DA25346872
Autoritate contractantă
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
Cod CPV
35123400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
314,60 RON
Valoare atribuită
314,60 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

314,60 RON

din 314,60 RON estimat