Atribuită Cumpărare directă

8 abonamente Internet Acces 3oo Mbps- 12 Euro/luna/serviciu, total 96 Euro/luna; 1 abonament Internei Banda Garantata 150 Mbps- 52 Euro/luna/serviciu ,1 abonament Internet Banda Garantata 90 Mbps ,35euro, /luna , 2 abonamente VPN 5Mbps- 122 Euro/luna/serviciu, total 244 euro/luna Total : 2058.14 RON/luna perioada Aprilie-Decembrie 2020

Număr anunț
DA25346621
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA TIMIS (CUI 11292024)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.523,26 RON
Valoare atribuită
18.523,26 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.523,26 RON

din 18.523,26 RON estimat