Atribuită Cumpărare directă

Switch KWM control 2 PC USB DisplayPort , selectare port la distanta, cabluri 1.2m Perioada de garanție acordată pentru produsele achiziționate va fi 24 de luni de la data livrării.

Număr anunț
DA25349167
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
32422000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
395,80 RON
Valoare atribuită
395,80 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

395,80 RON

din 395,80 RON estimat