Atribuită Cumpărare directă

Echipamentele de joaca trebuie sa respecte cerintele din fisele tehnice anexate in conformitate cu caietul de sarcini anexat. Echipamentele de joaca se vor realiza in conformitatea cu legislatia in vigoare , din material omologate .

Număr anunț
DA25349388
Autoritate contractantă
Municipiul Piatra Neamt (CUI 2612790)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
37535200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132.990 RON
Valoare atribuită
132.990 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132.990 RON

din 132.990 RON estimat