- Număr anunț
- DA25385974
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MUEREASCA DE SUS (CUI 29390742)
- Furnizor / câștigător
- FAGOFOREST SRL (CUI 29447377)
- Cod CPV
- 03413000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.600 RON
- Valoare atribuită
- 29.600 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.