Atribuită
Cumpărare directă
VALABILITATE CONTRACT 01.04.2020 - 31.12.2020 Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale. Pretul nu include TVA. DESEURILE AU URMATOARELE CODURI: 18.01.01, 18.01.02, 18.01.03*, 18.01.04, 18.01.06, 18.01.09 DESEURILE VOR FI RIDICATE DE LA SEDIUL BENEFICIARULUI IN TERMEN DE MAXIM 48 DE ORE DE LA PRODUCEREA LOR IN UNITATE.
- Număr anunț
- DA25343178
- Autoritate contractantă
- SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.300 RON
- Valoare atribuită
- 24.300 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.