Atribuită Cumpărare directă

BS-010406-AAA - Baie de apa cu agitare Biosan WB-4MS, 4 l Baie de apa cu agitare WB-4MS, cu capacitate de 4 l si frecventa de agitare de 250 - 1000 RPM Baia de apa WB-4MS este ideala pentru domeniul chimic, farmaceutic, medical si biologic, fiind un model compact cu o instalare usoara. Unitatea are un rezervor cu o capacitate de 4 litri si un agitator magnetic incorporat, acesta asigurand o stabilitate ridicata a temperaturii de pana la 0.1 °C si o viteza de rotatie de pana la 1000 RPM. Garantie 12 luni Tip Apa Miscare de agitatie Magnetica Frecventa de agitatie 250 - 1000 RPM Capacitate 4 l Accesorii standard Platoforma standard BP-1 Interval de temperatura +25 °C la +100 °C Temporizator 1 min - 96 ore / non-stop Dimensiuni interioare (L*l*h) 235*135*110 mm Dimensiuni exterioare (L*l*h) 340*270*250 mm Alimentare 230 V, 50 Hz Consum 600 W Greutate 3.4 kg Termen de garantie: 12 luni Termen de livrare: 3 - 4 saptamani Beneficiar: Institutul de Cercetari Interdisciplinare in Bio-Nano-Stiinte, dr. Magyari Klara. Responsabil achizitie: Simona Muntean.

Număr anunț
DA25344575
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.458,85 RON
Valoare atribuită
3.458,85 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.458,85 RON

din 3.458,85 RON estimat