Atribuită Cumpărare directă

Furnizare banner din material flexibil, format din doua straturi PVC de culoare alba, printabile, intre care se afla plasat un start negru de carbon, care asigura opacitatea, cu rezistenta la conditiile de mediu, printat multicolor cu cerneluri pe baza de ecosolvent, cu montaj in municipiul Alexandria.

Număr anunț
DA25364566
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ALEXANDRIA (CUI 4652660)
Furnizor / câștigător
SAS DESIGN TEAM SRL (CUI 30118114)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.080 RON
Valoare atribuită
10.080 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.080 RON

din 10.080 RON estimat