Atribuită Cumpărare directă

Lot.39- Coloane de imunoafinitate pentru OchratoxinaA (2 ct x 25 buc/ct) 2x1620 lei= 3240 lei Lot 40- Coloane de imunoafinitate pentru Aflatoxine(4 ct x 25 buc/ct) 4x1218 lei = 4872 lei Lot 62- Marker molecular de 100 perechi de baze PCR-EZ Load 100bp PCR Molecular Ruler(100-1000 pb)- 4 buc x 460 lei=1840 lei Lot 66- T.F.S. x 10 - 5 buc x 112 lei=560 lei Total oferta 10512 lei fara TVA; PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA

Număr anunț
DA25351259
Autoritate contractantă
Directia Sanitar Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Braila (CUI 4205645)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.512 RON
Valoare atribuită
10.512 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.512 RON

din 10.512 RON estimat