Atribuită Cumpărare directă

CART ML2165 = 10BUC X 125.21=1252.10, CART HP 650BLK = 1 BUC X 55.46, CD VERBATIM +PLIC = 1000 BUC X 1.092=1092, HARTIE A4= 50 BUC X 12.61=630.5, TOTAL=3030.06

Număr anunț
DA25343110
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
MEDIA NET SRL (CUI 15343414)
Cod CPV
30120000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.030,06 RON
Valoare atribuită
3.030,06 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.030,06 RON

din 3.030,06 RON estimat